Sunday , 27 May 2018 / یکشنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۷
خانه / سرگرمی / عکس طنز : شاهکاری از نوع ایرانی !

عکس طنز : شاهکاری از نوع ایرانی !

عکس طنز : شاهکاری از نوع ایرانی !Reviewed by نارچین on Aug 6Rating: 4.5عکس طنز : شاهکاری از نوع ایرانی !تصویر پایین مربوط می شود به روستای «گل بیک» از توابع شهرستان هیرمند در استان سیستان و بلوچستان که راه مواصلاتی چند روستای دیگر نیز می باشد. همانگونه که مشاهده می فرمائید، تیر برق درست وسط جاده قرار دارد و نهادهای ذیربط برای اینکه ماشین های عبوری با مشکل مواجه نشوند برای اینکه مسیر اصلی مشخص باشد یک تابلو روی همین تیر برق نسب کرده اند که جا دارد از آنها تشکر شود!!!
عکس طنز : شاهکاری از نوع ایرانی !

عکس طنز : شاهکاری از نوع ایرانی !

تصویر پایین مربوط می شود به روستای «گل بیک» از توابع شهرستان هیرمند در استان سیستان و بلوچستان که راه مواصلاتی چند روستای دیگر نیز می باشد. همانگونه که مشاهده می فرمائید، تیر برق درست وسط جاده قرار دارد و نهادهای ذیربط برای اینکه ماشین های عبوری با مشکل مواجه نشوند برای اینکه مسیر اصلی مشخص باشد یک تابلو روی همین تیر برق نسب کرده اند که جا دارد از آنها تشکر شود!!!

عکس طنز : شاهکاری از نوع ایرانی !

عکس طنز : شاهکاری از نوع ایرانی !

منبع : آفتاب

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تاپ ترجمه - ترجمه ی متون عمومی و تخصصی