Sunday , 27 May 2018 / یکشنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / شرایط واگذاری سرخابی‌ها تسهیل شد

شرایط واگذاری سرخابی‌ها تسهیل شد

شرایط واگذاری سرخابی‌ها تسهیل شدReviewed by نارچین on Apr 13Rating: 3.0شرایط واگذاری سرخابی‌ها تسهیل شدرئیس کارگروه نظارت بر واگذاری پرسپولیس و استقلال، تصمیم‌گیری برای پرداخت بدهی‌های این دو باشگاه را بر عهده دولت دانست و گفت: خریدار، تنها ساختمان و برند هر یک از باشگاه‌ها را تحویل خواهد گرفت.

بدهی باشگاه‌ها برعهده دولت!

شرایط واگذاری سرخابی‌ها تسهیل شد

شرایط واگذاری سرخابی‌ها تسهیل شد

رئیس کارگروه نظارت بر واگذاری پرسپولیس و استقلال، تصمیم‌گیری برای پرداخت بدهی‌های این دو باشگاه را بر عهده دولت دانست و گفت: خریدار، تنها ساختمان و برند هر یک از باشگاه‌ها را تحویل خواهد گرفت.

حسن زمانی با اعلام اینکه مرحله سوم واگذاری تیم‌های استقلال و پرسپولیس اوایل اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد، ضمن بین مطلب فوق گفت: در روزهای پایانی سال ۹۳، شورای واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال با حضور وزرای ورزش، اقتصاد، دادگستری و جمعی از نمایندگان مجلس برگزار و طی این جلسه مقرر شد، مرحله سوم واگذاری، اوایل اردیبهشت ۹۴ برگزار شود.

وی با اشاره به تسهیل شرایط نسبت به گذشته، اعلام کرد: مبلغ ۲۹۰ میلیارد تومان به صورت ثابت باقی ماند اما مقرر شد زمان پرداخت اقساطی آن به ۵ سال افزایش پیدا کند، ضمن اینکه به جای پرداخت ۴۰ درصد از مبلغ به عنوان پیش قسط، تنها ۲۰ درصد پرداخته شود.

رئیس کارگروه نظارت بر امر واگذاری پرسپولیس و استقلال افزود: همچنین تصمیم گیری برای پرداخت بدهی‌های هر دو باشگاه به عهده دولت خواهد بود و خریدار، تنها ساختمان و برند هر یک از باشگاه‌ها را تحویل خواهد گرفت.

زمانی که با خانه ملت صحبت می‌کرد، در خصوص انتخاب هیات مدیره سرخابی‌ها، گفت: از آنجا که حامیان مالی باشگاه‌ها جزء اعضای هیات مدیره محسوب می‌شوند و با شرایط کنونی، حمایت‌های قبلی آنها وجود نخواهد داشت، احتمالا در بحث مرتبط با این دسته از اعضای هیات مدیره، تغییراتی صورت خواهد گرفت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تاپ ترجمه - ترجمه ی متون عمومی و تخصصی