Monday , 16 July 2018 / دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه / سرگرمی / دانستنیها / دست نوشته های “Gigas” ؛ انجیل شیطان !

دست نوشته های “Gigas” ؛ انجیل شیطان !

دست نوشته های "Gigas" ؛ انجیل شیطان !Reviewed by نارچین on Jul 27Rating: 3.0دست نوشته های "Gigas" ؛ انجیل شیطان !دست نوشته های Gigas کتاب عظیم و غول پیکری است که از 800 سال پیش (قرون وسطی) به جامانده و حاوی متن ها و گفتارهای تورات بصورت محاوره است، این مستندات که بزرگترین نسخه خطی جهان از قرون وسطی می باشد بر روی پوست گاو و الاغ نوشته شده؛ اما نکته جالب در این کتاب مذهبی که باعث شده نام آن را "انجیل شیطان" بگذارند نقاشی عجیب و مرموزی است که بدون جهت در صفحه 299 این کتاب از شیطان کشیده شده است.
دست نوشته های "Gigas" ؛ انجیل شیطان !

دست نوشته های “Gigas” ؛ انجیل شیطان !

دست نوشته های Gigas کتاب عظیم و غول پیکری است که از ۸۰۰ سال پیش (قرون وسطی) به جامانده و حاوی متن ها و گفتارهای تورات بصورت محاوره است.

این مستندات که بزرگترین نسخه خطی جهان از قرون وسطی می باشد بر روی پوست گاو و الاغ نوشته شده.

اما نکته جالب در این کتاب مذهبی که باعث شده نام آن را “انجیل شیطان” بگذارند نقاشی عجیب و مرموزی است که بدون جهت در صفحه ۲۹۹ این کتاب از شیطان کشیده شده است.

در باور عمومی و افسانه ها؛این طرح توسط شیطان و از طریق مسخ راهبی که روح خودرا به شیطان فروخت در این کتاب کشیده شده است که در آن مشغول دهن کجی به انسان ها می باشد.

طول هر صفحه کتاب ۹۲ سانتی متر و عرض هر ورق ۵۰ سانتی متر می باشد. این کتاب ۳۱۰ صفحه ای در جلدی چوبی و فلزی و چرمی قرار دارد و وزن آن ۷۴ کیلو گرم است.این کتاب در قرن ۱۳ و در کشور چک نوشته شده, اما در سال ۱۶۴۸ و در طول جنگ های سی ساله توسط ارتش سوئد به یغما برده شد و امروز در کتابخانه ملی سوئد در استکهلم نگهداری می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تاپ ترجمه - ترجمه ی متون عمومی و تخصصی