Sunday , 24 June 2018 / یکشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه / مجله ی سلامت / اخبار پزشکی / توصیه هایی کاربردی برای مادران شیرده

توصیه هایی کاربردی برای مادران شیرده

توصیه هایی کاربردی برای مادران شیردهReviewed by نارچین on Apr 28Rating: 2.0توصیه هایی کاربردی برای مادران شیردهدوران شیردهی به نوزادان یکی از زیباترین دوران های مادر بودن می باشد که زیباتر شدن آن به مادران بستگی دارد.
توصیه هایی کاربردی برای مادران شیرده

توصیه هایی کاربردی برای مادران شیرده

دوران شیردهی به نوزادان یکی از زیباترین دوران های مادر بودن می باشد که زیباتر شدن آن به مادران بستگی دارد!

مادران شیر ده نباید پس از زایمان برای بازگشت به حالت قبلی و وزنی که داشتند عجله کنند چون زمان مورد نیاز برای برگشت به آن وزن ۶ ماه و یا حتی بیشتر می تواند طول بکشد که این زمان برای مادران شیر ده سریع تر و راحت تر می باشد.

مادران شیرده نسبت به قبل از بارداری مواد غذایی مایع بیشتری نیاز دارند تا نوزادان خود را با شیر بیشتری تغذیه نمایند و تا حد امکان باید از کالباس و سوسیس و غذاهای دارای مواد نگهدارنده مانند ساردل ها اجتناب کنند.

همچنین همراه با خوردن هر غذایی از نوشیدن چای خودداری نمایید زیرا باعث کم خونی مادر می شود و به جای آبمیوه های آماده و نوشیدنی های گازدار باید از آبمیوه های تازه و بدون هیچ گونه مواد اضافی و نگهدارنده استفاده کنید.

ملاس از فراورده های شکر می باشد که در روند تهیه ی شکر از چغندر بوجود می آید و سازنده ی خون بوده که می توان به جای استفاده از قند که دارای انرژی کاذب است استفاده نمود تا کم خونی پیشگیری نمود.

شیردهی مکرر به نوزاد به افزایش مقدار شیر مادر کمک می کند. دوران شیردهی در هر نوزاد و کودک متفاوت است پس باید تا اشباع شدن نوزاد از شیر مادر انتظار کشید.

در تماس بودن بدن کودک با مادر، شیر دهی را راحت تر کرده و باعث افزایش شیر مادر همچنین راحتی او می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تاپ ترجمه - ترجمه ی متون عمومی و تخصصی