Monday , 16 July 2018 / دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه / سبک زندگی / ایده هایی جدید و زیبا برای پرورش گل و گیاه در خانه

ایده هایی جدید و زیبا برای پرورش گل و گیاه در خانه

ایده هایی جدید و زیبا برای پرورش گل و گیاه در خانهReviewed by نارچین on Jul 28Rating: 3.5ایده هایی جدید و زیبا برای پرورش گل و گیاه در خانهلازم نیست حتما یک باغچه بزرگ داشته باشید ، یک گلدان هم برای این کار کافیست ، سیزیجاتی که دوست دارید و استفاده می کنید را بکارید تا همیشه تازه و پر طراوت در دسترستان باشند ، باور کنید این کار وقت زیادی از شما نمی گیرد ، علاوه بر زیبایی گلدان هایی که خواهید داشت ، پرورش گیاهان به خودی خود لذت بخش و آرامش بخش نیز هست.سبزیجات خوشبو اگر تازه باشند طعم و بوی فوق العاده ای به غذاهای شما می بخشند ، همیشه تهیه کردن آنها از بیرون سخت است و گاهی هم در دسترس نیستند ،بهترین راه حل اینست که خودتان آنها را در خانه پرورش دهید !

لازم نیست حتما یک باغچه بزرگ داشته باشید ، یک گلدان هم برای این کار کافیست ، سیزیجاتی که  دوست دارید و استفاده می کنید را بکارید تا همیشه تازه و پر طراوت در دسترستان باشند ، باور کنید این کار وقت زیادی از شما نمی گیرد ، علاوه بر زیبایی گلدان هایی که خواهید داشت ، پرورش گیاهان به خودی خود لذت بخش و آرامش بخش نیز هست.

ایده هایی جدید و زیبا برای پرورش گل و گیاه در خانه

ایده هایی جدید و زیبا برای پرورش گل و گیاه در خانه

سبزیجات خوشبو اگر تازه باشند طعم و بوی فوق العاده ای به غذاهای شما می بخشند ، همیشه تهیه کردن آنها از بیرون سخت است و گاهی هم در دسترس نیستند ،بهترین راه حل اینست که خودتان آنها را در خانه پرورش دهید !

اما شاید نیاز به ایده باشد، به تصاویر زیر نگاه کنید تا خلاقیت و ایده ی لازم را به دست آورید، به خود باور داشته باشید ؛ می توانید بهتر از این تصاویر را نیز خودتان خلق کنید.فقط کمی صبر و حوصله به خرج دهید.

برای دیدن تصاویر در سایز اصلی بر روی آنها کلیک کنید

منبع : اختصاصی نارچین

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تاپ ترجمه - ترجمه ی متون عمومی و تخصصی