Sunday , 24 June 2018 / یکشنبه , ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه / اخبار / اقدام توهین آمیز تگزاسی‌ها به ساحت پیامبر اسلام (ص)

اقدام توهین آمیز تگزاسی‌ها به ساحت پیامبر اسلام (ص)

اقدام توهین آمیز تگزاسی‌ها به ساحت پیامبر اسلام (ص)Reviewed by نارچین on Feb 18Rating: 4.5اقدام توهین آمیز تگزاسی‌ها به ساحت پیامبر اسلام (ص)فراخوانی برای ترسیم چهره حضرت محمد(ص) كه از سوی گارلند در تگزاس مطرح شده با اعتراض شورای ارتباطات آمریكایی - اسلامی روبه رو شده است. در این فراخوان كه برای ماه می ترتیب داده شده اعلام کرده اند این برنامه در همان مكانی برگزار می‌شود كه شواری ارتباطات آمریكایی - اسلامی كنفرانسی را در ماه ژانویه با عنوان «در كنار پیامبر» برگزار كرد. پاملا گیلر رییس انجمنی به نام حمایت از آزادی آمریكایی است و با ترتیب دادن این برنامه خواستار ارسال تصاویری از پیامبر اسلام به صورت اینترنتی شده تا در برنامه‌ای كه در تاریخ سوم ماه می برگزار می‌شود برنده تعیین و جایزه‌ای 10 هزار دلاری دریافت كند.
اقدام توهین آمیز تگزاسی‌ها به ساحت پیامبر اسلام (ص)

اقدام توهین آمیز تگزاسی‌ها به ساحت پیامبر اسلام (ص)

رفتار توهین آمیز تگزاسی ها به ساحت پیامبر اسلام (ص) موجب اعتراض شورای ارتباطات آمریکایی – اسلامی و مردم محلی شده است.

فراخوانی برای ترسیم چهره حضرت محمد(ص) که از سوی گارلند در تگزاس مطرح شده با اعتراض شورای ارتباطات آمریکایی – اسلامی روبه رو شده است.

در این فراخوان که برای ماه می ترتیب داده شده اعلام کرده اند این برنامه در همان مکانی برگزار می‌شود که شواری ارتباطات آمریکایی – اسلامی کنفرانسی را در ماه ژانویه با عنوان «در کنار پیامبر» برگزار کرد.

پاملا گیلر رییس انجمنی به نام حمایت از آزادی آمریکایی است و با ترتیب دادن این برنامه خواستار ارسال تصاویری از پیامبر اسلام به صورت اینترنتی شده تا در برنامه‌ای که در تاریخ سوم ماه می برگزار می‌شود برنده تعیین و جایزه‌ای ۱۰ هزار دلاری دریافت کند.

برنامه وی که به بهانه دفاع از آزادی بیان و اعتراض به ترور دست اندرکاران مجله شارلی ابدو انجام می‌شود، با اعتراض رهبران مسلمانان و نیز مردم محلی روبه رو شده است.  شورای ارتباطات آمریکایی – اسلامی اعلام کرده این رفتار بی‌شرمانه تلاشی در جهت بی احترامی به جامعه مسلمانان است.

گیلر در زمان برگزاری کنفرانس مسلمانان نیز سعی کرده بود تا اقدامی اعتراضی علیه این گردهمایی به راه بیندازد.

این فراخوان روز جمعه اعلام شد و پیش از حمله جدید در دانمارک بود و به همین دلیل می تواند به عنوان دلیلی برای تشدید این واکنش‌ها محسوب شود.

این در حالی است که روز گذشته هایائو میازاکی کارگردان مشهور ژاپنی و از بزرگترین کارتونیست‌های جهان، کار کارتونیست‌های مجله فرانسوی شارلی ابدو را نادرست و بی احترامی به دیگر فرهنگ‌ها و مذاهب خواند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

تاپ ترجمه - ترجمه ی متون عمومی و تخصصی